Kardeş Eli Derneği İsmail Hacı Süleyman Ve Ailesi Anısına Uganda’da Mescid Açtı - Genel Haberler | Kardeş Eli Derneği
HABERLER
Tüm Haberler

Kardeş Eli Derneği İsmail Hacı Süleyman Ve Ailesi Anısına Uganda’da Mescid Açtı

01.11.2023

Dünyanın Dört Bir Yanında Yardım Çalışmalarıyla İhtiyaç Sahipleri Ve Yardımseverler Arasında Köprü Olmaya devam ediyor, Mazlum Coğrafyalarda Yardıma Muhtaç Milyonlarca İnsana Ulaşıyoruz. İsmail Hacı Süleyman Ve Ailesinin Anısını Yaşatmak Adına Afrika Uganda’da Mescid Açarak Bölge Halkının Da Dualarına Ortak Olduk.

Bölge De Kardeşlerimiz İbadetlerini Yerine Getirecek Temiz Bir Alan Bulamıyorlardı. Açtığımız Mescid; Büyük Bir Alana Sahip Ayrıca Betonarme Minaresi Ve Mihrabı Olan, Abdest Alanı, Tuvalet Ve Banyosu Bulunan İçerisinde Neye İhtiyaç Varsa Tamamlanan Bir Mescid Oldu. Böylece Hem Merhum İsmail Hacı Süleyman Ve Ailesinin Anısını Yaşatacağız Hem De Birçok Kişinin Duasına Vesile Olacağız. Hayatını Kaybeden Hacı Süleyman Ve Ailesine Tekrardan Allah’tan Rahmet, Yakınlarına Başsağlığı Ve Sabır Diliyoruz.

Paylaş
SON HABERLER
 • Kardeş Eli Derneği İsmail Hacı Süleyman Ve Ailesi Anısına Uganda’da Mescid Açtı
  17 Ülke Ve 172 Farklı Yoksul Bölgeye Ulaşmayı Hedefleyen Kardeş Eli Derneği olarak, Hacı Süleyman Ve Ailesinin Anısını Yaşatmak İçin Afrika- Uganda’da Mescid Açtık.
 • Kardeş Eli Derneği Kurban Bağışı Fiyatlarını Açıkladı
  ‘Kurban Mutluluktur’ sloganıyla Kurban Bayramı’na hazırlanan Kardeş Eli Derneği, hayırseverleri vekâlet yoluyla emanet ettiği vacip kurbanlar ile bu bayramda da farklı coğrafyalarda gönül köprüsü kurmaya davet ediyor. 17 ülke ve 172 farklı yoksul bölgeye ulaşmayı hedefleyen dernek, milyonlarca yardıma muhtaç insana bayram sevinci yaşatmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 • Deprem Bölgelerine Yardımları Ulaştırmaya Devam Ediyoruz
  ‘Deprem felaketinin yaralarını hep birlikte sarmak için bütün çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz. Bu sorumluluk hepimizin, ilk günden itibaren bölgedeyiz. Sabah erkenden yola çıkarak bölgede neler yapabileceğimize dair fizibilite çalışmalarını çıkarttık. Battaniye, gıda, kış paketi en önemli ihtiyaçların başında geliyor. Kardeşlerimizi yalnız bırakmayacağız’
 • Yaraları Birlikte Sarıyoruz!
  Yaraları Birlikte Sarıyoruz!
 • Bartın Amasra Şehitleri Anısına Su Kuyusu Açtık
  ‘Maden Ocağında Gerçekleşen Patlamada Hayatını Kaybeden ve Tüm Türkiye’yi Derinden Üzen Maden Şehitlerinin Anısını Yaşatmak İçin Afrika Uganda’da Su Kuyusu Açtık’