Mülteci Kampları - Kardeş Eli Derneği
Mülteci Kampları
Mülteci Kampları
TL

Mülteci Kampları

Savaş, çatışma, terör gibi hayatlarını tehdit eden tehlikeler yüzünden yaşadığı yeri terk etmek zorunda kalan mültecilerin bulundukları kamplarda yaşam koşulları son derece elverişsiz durumda.

Evlerini, barklarını terk etmek zorunda kalarak kamplarda yaşamaya çalışan mülteci insanlar, sağlıkları ve güvenlikleri açısından ağır riskler altında oldukları gibi temel insani ihtiyaçlarını da sınırlı olarak karşılayabiliyor. Çocukların ve yaşlıların da aralarında bulunduğu çok sayıdaki mültecinin umuda, daha insani koşullara ve korunmaya ihtiyaçları var.

Zorla yerlerinden edilen ve mülteci durumuna gelen insanların sayısı her geçen gün artarken, temel hizmetlere erişimleri de gitgide zorlaşmaktadır. Mülteci ve göçmenlerin gıda, barınma, eğitim ve sağlık gibi bir an önce karşılanması gereken başlıca ihtiyaçlarının giderilmesi için web sitemizin online bağış kısmından dilediğiniz tutarda bağış yapabilirsiniz. Siz de sığınmacıların sağlıklı ortamlarda daha iyi bir hayat sürebilmelerine destek olun.

DEPARTMAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Gaziler Mah. 1718. Sokak Dış Kapı no:1 -- İç kapı No:13 Gebze / Kocaeli
Telefon
0(216) 224 22 24 - 444 44 46