Suyu Gökte Ararken Yerde Bulduk!
FAALİYETLERİMİZ

Mutluluğa Açılan Kuyu!

 

 

MUTLULUĞA AÇILAN KUYU!

 

Asya Bölgesi Bangladeş ve Sri Lanka Ülkesinde tek başınıza 9.950 tl’ye tulumbalı su kuyusu açtırabilirsiniz.

Afrika Bölgesi Çad,Uganda ve Kenya Ülkesinde tek başınıza 39.950 tl’ye tulumbalı su kuyusu açtırabilirsiniz.

Sizlere , Konum ,Fotoğraf ve videolarınızı  whatsapp ve mail olarak göndermekteyiz.Dilediğiniz kişinin Adına Tabela yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR ÇEŞME ŞADIRVANLI SU KUYUSU

 

Derneğimiz, su kuyusu açılış faaliyetlerini Asya Bölgesi Bangladeş , Sri lanka ülkesi ve Afrika Bölgesi Tanzanya , Çad , Mali , Uganda , Somali ve Etiyopya ülkelerinde açılmaktadır

Bir Çeşme Projesi ile, açılacak su kuyularından olarak dilediği kadar çeşme alarak destek olabiliyorlar.  Almış oldukları her çeşme için bağışçımıza özel bir tabela hazırlanmakta ve bağışçılarımız dilediği kişi ya da kişilerin ismini verebilmekte.

Yaşam mücadelesinin en önemli faktörü, su için açılacak olan  20 çeşmeli Şadırvanlı su kuyusundan bir çeşme alabilirsiniz. 

75-80 metre derinliğinde olmakla birlikte 3000-3250 kişinin istifade edebildiği kapasite de olacak.

Yapacağınız bağış ile projemize destek olarak dünya olarak yaşadığımız bu zorlu süreçte suya ihtiyacı olan insanlara yardım ederek birçok insanın suya ulaşmasına vesile olacaksınız.

Derneğimiz su kuyusu açmak için, öncelikle en çok ihtiyaç olan bölgeyi belirliyor. Su, bulunduğu yerde insanlara hayat oluyor. Açlık ve kuraklıkla mücadele eden ihtiyaç sahiplerine açılan su kuyuları hayat veriyor.

Asya Bölgesi Bir Çeşme Bedeli 6.950 TL, Afrika Bölgesi Bir Çeşme Bedeli 11,950 TL'dir.

 

KARDEŞ ELİ SU KUYUSU AÇIM SÜRECİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİYOR?