Askıda Hayır Çorbası - Kardeş Eli Derneği
FAALİYETLERİMİZ

Askıda Hayır Çorbası

askıda hayır çorbası askıda hayır çorbası

Kardeş Eli Yardım Derneği olarak, ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin durumlarını tespit ederek, değerli bağışçılarımızın destekleriyle kardeş elimizi uzatıyor, dertlerine derman, yüzlerinde tebessüm ve umut ışığı olabilmek için, gece gündüz çalışıyoruz.

Derneğimiz, sıcak yemeğe hasret kalan kardeşlerimize, askıda çorba ile sabah, öğle ve  akşam olmak üzere çorba dağıtımı gerçekleştiriyor.

Eski geleneklerimizden birisi olan 1 kap sıcak çorbanın komşu ile paylaşılması, yardımlaşmanın kıymetinin vurgulanması zorlu günlerinde bilhassa daha da çok önem kazanıyor.

Kardeş Eli Derneği olarak bizde bu kıymetli geleneği sürdürüyor, İstanbul’da mobil araçlarımız ile her sokakta her eve ulaşarak kalpleri umut ile ısıtıyoruz.

Zorlu geçen günlerini bir nebze de olsa azaltmak adına siz değerli bağışçılarımızın vesilesi ile maddi yetersizliklerden dolayı evinde sıcak yemeği pişmeyen binlerce kişinin dualarına ortak oluyoruz.

 

ASKIDA ÇORBA BAĞIŞ BEDELİ

 

askıda hayır çorbası

1250 TL

250 Kişi İçin

askıda hayır çorbası

2375 TL

500 Kişi İçin

askıda hayır çorbası

3375 TL

750 Kişi İçin

askıda hayır çorbası

4250 TL

1000 Kişi İçin

 

 

 

Bilgi almak için lütfen tıklayınız  veya 444 44 46 numaralı telefon numarası ile derneğimizle iletişime geçerek askıda çorba bağış kampanyasına destek olabilirsiniz.