- Kardeş Eli Derneği
Sağlık Merkezi (200m²)
Sağlık Merkezi (200m²)
Açlık ve yoksulluk gibi sorunlardan dolayı Afrika halkı ciddi sağlık problemleriyle mücadele etmektedir. Özellikle Afrika’da yaşanan çocuk ölümlerinin tüm dünyada ilk sıralarda yer almasının nedenleri arasında çocukları yeterli sağlık hizmeti alamaması da yer alır. Afrikalı kardeşlerimizin sağlıklı bir yaşam sürebilmelerine destek olabilmek için sağlık ocağı inşalarını gerçekleştirmekteyiz. Sağlık ocağı inşaları tamamlandıktan sonra sağlık için gerekli tüm malzemeleri de karşılayarak aktif olarak kullanıma açmaktayız. Afrikalı kardeşlerimizin sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmesi için sağlık ocağı inşaları oldukça önemlidir. En basit hastalıklar bile uzun süre tedavi edilemediği için onlarca insan yaşamanı kaybetmektedir.
×
395000,00 TL

Sağlık Merkezi (200m²)

Açlık ve yoksulluk gibi sorunlardan dolayı Afrika halkı ciddi sağlık problemleriyle mücadele etmektedir. Özellikle Afrika’da yaşanan çocuk ölümlerinin tüm dünyada ilk sıralarda yer almasının nedenleri arasında çocukları yeterli sağlık hizmeti alamaması da yer alır. Afrikalı kardeşlerimizin sağlıklı bir yaşam sürebilmelerine destek olabilmek için sağlık ocağı inşalarını gerçekleştirmekteyiz. Sağlık ocağı inşaları tamamlandıktan sonra sağlık için gerekli tüm malzemeleri de karşılayarak aktif olarak kullanıma açmaktayız.

Afrikalı kardeşlerimizin sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmesi için sağlık ocağı inşaları oldukça önemlidir. En basit hastalıklar bile uzun süre tedavi edilemediği için onlarca insan yaşamanı kaybetmektedir.

SAĞLIK MERKEZİ ÖZELLİKLERİ VE EKİPMANLARI

RESEPSİYON

DOKTOR ODASI

ENJEKSİYON ODASI

GİYİNME ODASI

ECZANE

KANTİN

TUVALET


EKİPMANLAR

5 MASA

5 BANK

8 SANDALYE

2 YATAK

KAN BASINÇ MONİTÖRÜ

NABIZ ÖLÇER

MODULER HASTA MONİTÖRÜ

10 ÖNLÜKLER

SPEKULUM

BURUN KANÜLÜ

ŞIRINGALAR

YÜKSEK AKIŞLI KANÜL

KULAK TERMOMETRE

ENTÜBASYON SETİ

AYARLANABİLİR YATAK

ANESTEZİ MAKİNELERİ

HASTA MONİTÖRLERİ 3 adet

STERİLİZATÖRLER

EKG / ECG MAKİNELERİ

AMELİYAT MASALARI 2 adet

BATTANİYE VE SIVI ISITICILARI

ELEKTRO CERRAHİ ÜNİTELER

AMELİYAT IŞIKLARI

SEDYE 5 adet

DEPARTMAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Gaziler Mah. 1718. Sokak Dış Kapı no:1 -- İç kapı No:13 Gebze / Kocaeli
Telefon
0(216) 224 22 24 - 444 44 46